Veľkoobchod

Chceli by ste sa stať naším partnerom v predaji, prípadne ste TZB realizátor? Staňte sa našim partnerom! Registrujte sa a objavte naše výhody!

Pre našu firmu je veľmi dôležité, aby sme spoločnými silami vytvorili pevnú a dlhodobú spoluprácu, ktorá je výhodná pre obe strany. Na našej stránke sa môže hlásiť každý s registrovaným podnikaním a má všetky informácie potrebné na registráciu. Následne si môžete užívať všetky výhody, ktoré naša firma ponúka! 

Aké sú výhody nákupu od nás, ak sa stanete registrovaným predajcom?
Výhodnejšie ceny: registrovaným predajcom ponúkame náš tovar za výhodnejšie, teda veľkoobchodné ceny.
Spolupráca na úrovni: vybavenie objednávok našich registrovaných predajcov je prioritné, nakoľko takáto spolupráca je kľúčom k úspechu na oboch stranách.
Informovaní o novinkách: naši registrovaní predajcovia budú prioritne informovaní o novinkách a akciách.

Ako sa môžete stať naším predajcom?

Kliknite na tlačidlo s názvom „Prihlásenie“, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu. Následne sa prekliknite na nápis „Nová registrácia“ alebo len kliknite na TENTO odkaz. Ak už disponujete vlastným účtom, tak tento a nasledujúci ďalší krok už nemusíte absolvovať. Ďalej musíte kliknúť sekciu Veľkoobchodný odberateľ. Vyplnte všetky políčka a počkajte na schválenie registrácie. Prostredníctvom emailovej adresy info@slovtherm.eu sa spojte s naším kolegom, ktorý aktivuje Váš účet predajcu. Do predmetu správy uveďte „Predajca pre Slovtherm“ a následne v tele správy uveďte meno, ktoré ste zapísali pri registrácii. Takto Vás budeme môcť identifikovať Náš pracovník následne potvrdí Vašu registráciu, o čom Vás budeme informovať emailom. Pod tlačidlom „Prihlásiť sa“ môžete vstúpiť do svojho účtu predajcu a môžete si užívať výhody, ktorý ponúka partnerský program.

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: